НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Скарги щодо порушень на виборах не надходили - член міськвиборчкому від партії «Голос»

До міської виборчої комісії не надходили скарги щодо порушень під час виборів Харківського міського голови. Про це повідомила член міськвиборчкому, представник політичної партії «Голос» Катерина Сосіна.

«Я вважаю, що вибори відбулися прозоро. Усі наші засідання були відкриті для спостерігачів та представників ЗМІ. Хто хотів, той і приходив. Багато засідань фіксувалися на відео та транслювалися на YouTube та соцмережах. Під час прийому протоколів від районів завжди були спостерігачі, журналісти були не на всіх засіданнях. Це їхнє право», - розповіла Катерина Сосіна.

За її словами, на цих виборах не було затримок із підрахунком голосів та здачі протоколів.

«Чому цього разу так швидко порахували бюлетені? Тому що явка була низькою, роботи у дільничних виборчих комісіях було небагато», - вважає член міськвиборчкому.

За словами Сосіної, усі спостерігачі, які були присутні на засіданнях міської виборчої комісії, діяли у рамках закону.

«Скарг не надходило. Була ситуація щодо Основ'янського району: кандидат у мери Харкова Костянтин Немічев зі своїм адвокатом цікавилися, чому так довго чекали протоколи від районної виборчої комісії. Насправді нічого особливого не сталося. Просто районна комісія надсилала деякі дільничні виборчі комісії на перерахунок голосів. Перераховувати бюлетені – це робочі моменти. Ще раз повторюся – скарги до міської ТВК не надходили ні від кого», - зазначила Катерина Сосіна.

Член виборчкому також висловила свою думку щодо низької явки на виборах міського голови.

«Думаю, причина у коронавірусі. Зокрема, багато моїх знайомих не пішли голосувати саме через це», – сказала Сосіна.