«Нас очікує об'єднання 5 сільських рад. І перше, що потрібно зробити - обрати старост на місцях з урахуванням думки людей, скласти штатний розклад і до початку року провести процес об'єднання. на нас чекає велика організаційна робота», - зазначив Микола Біндус.
Він також виділив ті проблеми, яким приділятиме першочергову увагу вже в об'єднаній громаді.
«Зараз гостро стоїть питання автобусного сполучення між населеними пунктами. Крім того, незважаючи на те, що у нас збережена вся мережа ФАПів, у Старовірівці є проблема з лікарнею - люди хочуть відновити в медустанові стаціонар. В одному з сіл треба буде вирішити питання з водопроводом. І звичайно ж, нас не оминула проблема практично всіх сіл - безробіття. Стоїть складне завдання створення робочих місць, у тому числі, через залучення інвесторів», - підкреслив Микола Біндус.