Учасники наради обговорили план будівництва очисних споруд у с. Семенів Яр Богодухівського району. За словами Тетяни Столяренко, реалізація даного проекту дозволить вирішити низку важливих екологічних проблем.
«Очисні споруди обслуговиватимуть м. Богодухів і прилеглі населені пункти. Зараз на більшості місцевих підприємствах, серед яких багато об'єктів харчової промисловості, відсутня система очищення. Те ж стосується і побутових стоків. Очисні споруди тут вкрай необхідні, адже екологічна складова - це невід'ємна частина імплементації програми сталого розвитку в громадах», - розповіла депутатка.
Будівництво очисних споруд у Семеновому Яру внесено до плану проєктів регіонального розвитку й буде реалізовуватися із залученням інвестиційних програм. Загальна сума, необхідна на проведення робіт, - 121 млн 984 тис. грн.