НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Розширення дороги і тимчасові тротуари біля паркінгу, що будується. Міський голова відреагував на прохання мешканців Холодногоріського району

У Холодногірському районі ліквідують незаконне звалище і облаштують тимчасові тротуари біля паркінгу, що будується. Такі рішення ухвалені за результатами розгляду звернень мешканців до міського голови Ігоря Терехова.

Незаконне звалище утворилося на вул. Полтавський Шлях, 140. Власник порожньої земельної земельної ділянки обгородив її парканом і туди почали зносити сміття. За дорученням мера огорожу приберуть, а територію розчистять.

Окрім того, міський голова відреагував на скаргу мешканців будинку на вул. Полтавський Шлях, 148/2, біля якого будують паркінг. Ігор Терехов зазначив, що будівництво ведеться законно, паркінг необхідний, щоб прибрати скупчення машин у мікрорайоні, але через роботи звузився проїзд, що завдає незручностей місцевим жителям. Тож навесні у районі будинків розширять тимчасову дорогу та зроблять тимчасові тротуари, а до Дня міста виконають весь необхідний комплекс робіт.
Новини з районів Харкова