НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Горішній: Ями на дорогах — це проблема не однієї громади чи області, а всієї країни

Більшість доріг у Золочівському районі в жахливому стані. Серед найпроблемніших: Золочів–Сковородинівка, Золочів–Рясне, Лютівка–Олександрівка–Івашки, Одноробівка–Гур’їв Козачок, Золочів–Уди та ін. Частиною цих доріг проходять шкільні маршрути.  Про це розповів у коментарі для газети «Блок Кернеса – Успішний Харків» депутат обласної ради Ігор Горішній.

«В цьому році ДП «Дороги Харківщини» освоїть більше 1 млрд. грн. Це кошти державного та обласного бюджетів. З них на будівництво та капітальний ремонт витратять більше 100 млн грн., на утримання доріг 369 млн грн., на поточний середній ремонт 626 млн грн. Капітально відремонтують та побудують лише трохи більше 70 км доріг.

Фінансування слід збільшувати суттєво. Особливо це актуально в умовах укрупнення районів. Щоб потрапити з віддаленого населеного пункту до нового райцентру, необхідно подолати не один десяток кілометрів вщент розбитими дорогами. Сьогодні перевізники відмовляються обслуговувати маршрути через незадовільний стан доріг.

Влада розповідає про якесь «Велике будівництво» в цьому році, але поки що в районах його не помітно. Взагалі, протягом останніх 5–6 років було багато розмов про небувалі обсяги коштів на ремонт доріг, але мені здається, що вони від цього стали тільки гіршими», - зауважив Ігор Горішній.
Газета