НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Кирило Кернес: Пам'ятаємо мужність і звитягу кожного солдата

У Немишлянському районі Харкова біля братської могили воїнів по вул. Рибалка відбулась траурна панахида за загиблими героями. У заході взяли участь заступник Харківського міського голови, депутат Харківської міської ради Семен Сирота, депутат Харківської обласної ради, голова обласної фракції "Блок Кернеса - Успішний Харків" Кирило Кернес, голова адміністрації Немишлянського району Тетяна Топчій.

Після урочистостей для присутніх організували музичну програму з піснями воєнних років та частування польовою кашею.

«Люди того, величного покоління переможців - інші. Сильні духом, благородні, незламні. Саме вони дають нам орієнтири, якими мають бути гідне життя і справжні цінності. Історію не змінити й не переписати. Та в жодному разі не можна її занедбати. Пам'ятаємо мужність і звитягу кожного солдата. Вдячні. Адже молоде покоління, їхні досягнення і перспективи стали можливими лише завдяки бойовому і трудовому подвигу сьогоднішніх ветеранів. Будьмо свідомі цього», - поділився враженнями від заходу Кирило Кернес.


Голова адміністрації Немишлянського району Тетяна Топчій також привітала ветеранів удома. З подарунками вона завітала до подружжя Люткевичів. Окрім того, разом з секретарем Харківської міської ради Ігорем Тереховим відвідала визволителя Харкова Юрія Новицького.
Новини одним рядком