НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Важливість повсякденної роботи. Дайджест про діяльність Харківського міського голови Ігоря Терехова

Харків - одне з найбільших міст України, яке славиться своєю історією, культурою та динамічним розвитком. Як і в будь-якому сучасному мегаполісі, тут є свої проблеми. Особливих викликів та обставин додала повномасштабна війна. Але завдяки енергійній та відданій роботі Харківського міського голови Ігоря Терехова, наше місто продовжує активне життя, готується до зими та наповнюється новими проєктами. Про головні робочі завдання мера у передостанній тиждень вересня - у нашому дайджесті.

Майже повна готовність до зими

Готовність Харкова до опалювального сезону складає зараз 91%. Про це 26 вересня в ефірі національного телемарафону повідомив міський голова Ігор Терехов.

За його словами, те, як Харків переживе цю зиму, залежатиме від воєнної ситуації.

«Не все залежить від наших комунальних підприємств, але ми робимо все для того, щоб нормально пройти опалювальний сезон, який, я вважаю, буде дуже важким. «Теплові мережі» та «Водоканал» працюють практично цілодобово. На сьогодні готовність складає 91%, але, впевнений, до початку опалювального сезону будемо готові на всі 100%. Ми переклали багато трубопроводів, привели до ладу котельні, ТЕЦ і робимо все, щоб взимку харків’яни були з теплом та водою», - наголосив Ігор Терехов.

Ділова активність у прифронтовому мегаполісі: відкриття «Харків бізнес-хаб»

Платформу для розвитку підприємницького середовища відкрили в Харкові. Про це 26 вересня у своєму телеграм-каналі повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

За його словами, команда «Харків бізнес-хаб» надає консультативні послуги, орієнтуючись на актуальні запити громадян. Зокрема, це:

  • допомага з підбором грантових програм на розвиток власної справи;
  • розʼяснення експортно-імпортних та інших фінансових бізнес-можливостей, якими можуть скористатися підприємства.

«Харків - прифронтовий мегаполіс, стабільність економіки та добробут мешканців якого сьогодні напряму залежать від активності малого та середнього бізнесу. Саме тому для нас критично важливо підтримувати бізнес-спільноту та сприяти її зростанню всіма можливими способами. Успіх міста та його мешканців народжується у трикутнику «влада-бізнес-громада», - підкреслив мер.

Про відновлення роботи «Пунктів незламності»

У місті Харкові розгортають «пункти незламності», які будуть забезпечені всім необхідним. Про це 27 вересня на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради повідомив міський голова Ігор Терехов.

«У «пунктах незламності» будуть продукти, медикаменти, паливо для генераторів», - зазначив мер.

Нагадаємо, під час можливих блекаутів у «пунктах незламності» харків’яни можуть зігрітися, зарядити свої мобільні пристрої та під'єднатися до інтернету.

Нагороди для військових

28 вересня Харківський міський голова Ігор Терехов привітав військовослужбовців напередодні Дня захисників і захисниць України. Він подякував військовим за героїчну оборону Харкова і зазначив, що свято захисників і захисниць під час війни набуває особливого значення та символізму.

«Ми пам'ятаємо кожного, хто загинув за нашу свободу! І дякуємо всім, хто захищає нашу землю! Завдяки вам ми відстояли Харків та Україну. Перемоги та якнайшвидшого повернення з фронту додому!» - зазначив Ігор Терехов.

Міський голова вручив медалі «За оборону міста-героя Харкова», Почесні грамоти Харківської міської ради.

Зустрічі з освітянами

Харківський міський голова Ігор Терехов 25 вересня привітав з прийдешнім професійним святом вчителів Новобаварського та Холодногірського районів. 27 вересня мер відзначив кращих вчителів і вихователів Слобідського та Індустріального районів, зазначивши, що саме педагоги грають вирішальну роль у вихованні та виборі дітьми свого життєвого шляху. 28 вересня урочистості з нагоди Дня вчителя пройшли у Шевченківському та Немишлянському районах Харкова.

У виступі перед освітянами Ігор Терехов підкреслив важливість якісної освіти, а також зазначив, що Харків - єдине місто у світі, де вдалося організувати навчальний процес у підземці.

«З такими професіоналами, як ви, нам точно вдасться виховати гідних людей і справжніх патріотів свого міста і своєї країни. Освіта - наш пріоритет, і ми вже працюємо над тим, щоб у міста зʼявилася можливість відновити очне навчання», - сказав мер.

Міський голова вручив Почесні грамоти Харківської міської ради, Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради і Подяки міського голови кращим освітянам районів.

Майбутні перспективи Харкова

У місті працюють над тим, щоб залучити інвесторів до відбудови міста, розвитку виробництва, передових креативних технологій та реалізації стартапів. Про це в ефірі телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

За його словами, інвестиційний форум Kharkiv: Restart, що пройшов у столиці на тому тижні, став першим потужним кроком у цьому напрямку.

«Жодне місто такого не зробило. І ми робитимемо так, щоб бути найкращим містом в Україні, і головна мета цього форуму - показати інвесторам нашу відкритість, прозорість, чесність. На мою думку, це вдалося. Були серйозні переговори з канадцями, європейцями та американцями, у нас з'явилися нові міста-побратими. Чимало інвесторів хоче зайти до міста та приєднатися до відновлення. Так, є воєнні ризики, і мають бути гарантії, тому в Лондоні пройшли переговори щодо створення гарантійного фонду страхування. Конкуренція між містами буде високою, але ми обов'язково її виграємо», - зазначив міський голова.