НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ані скарг, ані заяв від спостерігачів та представників кандидатів до нас не надходило – голова виборчкому Валентина Гасан

У Слобідському районі виборчу комісію №631350 очолювала представниця партії «Блок Кернеса – Успішний Харків» Валентина Гасан, яка має багаторічний стаж роботи на виборах. На її думку, цього року у день голосування на її дільниці не було жодних порушень.

«Я у виборчих кампаніях беру участь близько 20 років. І це були, мабуть, спокійні вибори – без проблемних ситуацій, без непорозуміння. Наша команда – виборча комісія №631350 – спрацювала на «відмінно». І досвідчені члени комісії, і молоді відпрацювали дуже чітко, злагоджено. На дільниці не було жодної знервованості. Все було організовано по-діловому. На будь-якому етапі у нас все виконувалося чітко та правильно, з розумінням справи. Ні в кого не виникало жодних питань. Під час доставки документації до тервиборчкому були присутні спостерігачі. Ні скарг, ні заяв ми від них не отримували», – розповіла пані Валентина Гасан.