НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Олександр Касьянов допоміг родині пенсіонерів із Харкова

Слух і дотик - основні способи контакту незрячих і слабозорих людей з навколишнім світом. Невід'ємною частиною зв'язку із суспільством для мешканця Київського району Харкова Олексія Сидельника є радіо. Олексій Павлович – інвалід I групи із зору, і про те, що відбувається у рідному місті та країні, дізнавався саме за допомогою радіо.

Кілька місяців тому він втратив таку можливість. Кабель компанії, яка надає послугу в будинку, де мешкає пенсіонер, викрали. Відновлення пошкоджених мереж виявилося нерентабельним для компанії, тому ремонтні роботи не проводилися.

За допомогою Олексій Павлович та його дружина звернулися до партії «Блок Кернеса – Успішний Харків». Депутат міської ради від політичної сили Олександр Касьянов не залишився байдужим і подарував сім'ї пенсіонерів сучасний портативний радіоприймач.

«Людям похилого віку дуже важлива увага. Радий, що зміг допомогти цій родині. Я регулярно зустрічаюся з жителями мікрорайону, щоб знати про питання, які хвилюють людей, і за можливості завжди намагаюся сприяти у вирішенні існуючих проблем», - розповів Олександр Касьянов.