НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Костянтин Григоренко: Розвиток інфраструктури значно збільшить потік туристів на Ізюмщині

Ізюмський район має гарний туристичний потенціал, який потрібно розвивати та підтримувати. Але в цьому напрямку без державної фінансової допомоги не обійтися, зазначив в коментарі газеті «Блок Кернеса – Успішний Харків» директор ТОВ «ОБРІЇ 1919» Костянтин Григоренко.

Так, на території району знаходиться одна з найвищих точок Харківської області — гора Крем'янець. Там розташовані величезний меморіальний комплекс, готель, ресторан. З цієї гори відкривається неперевершений вид на річку Сіверський Донець, заради якого приїжджає багато туристів. Їх могло б бути ще більше, якби дороги були у належному стані.

«У районі з'явився «зелений» туризм. Не можна обійти увагою краєзнавчий музей – один з найстаріших на Слобожанщині. Він повністю відреставрований. Але, звичайно, на потік туристів впливає інфраструктура. Лише частина доріг відремонтована. Без підтримки держбюджету нам цю проблему не вирішити. Потрібні реальні програми розвитку туризму, стимулювання будівництва малих готелів, баз відпочинку. Усе це значно збільшило б потік туристів. Якщо це станеться, будуть відкриватися магазини, кав’ярні, створюватимуться нові робочі місця, наповнюватимуться бюджети», - підкреслив Костянтин Григоренко.

В Ізюмі велика мережа культурних та спортивних закладів. І на їх ремонт, звісно, не вистачає коштів. Тому край необхідна державна підтримка, а також реалізація цільових програм на рівні області, підсумував Григоренко.
Газета