«Цю помилку було допущено під час виготовлення виборчого бюлетеню. На дільниці це помітили приблизно опівдні 25 жовтня. Там нумерація 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 11, 12. Номери 6, 7, 8 було пропущено. Зважаючи на чинне законодавство, підстав для проведення повторного голосування в Циркунах немає. Ми розробили алгоритм дій на такий випадок і проконсультували членів комісії», - зазначив Олексій Менів.
В цілому вибори в Харкові та області відбуваються спокійно, без суттєвих порушень, підсумував юрист.