НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сергій Чернов: Наступного року пріоритетними мають стати питання інвестицій в економіку регіону

Депутат Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків», голова обласної ради трьох скликань (V, VI, VII) Сергій Чернов висловив надію, що наступного року пріоритетними для регіональної влади стануть питання, пов’язані зі економікою Харківської області.


Він зазначив, що у 2021 році на Харківщині відбулися позитивні зміни у галузі медицини. Це дало змогу гідно протистояти викликам пандемії. Окрім того, на думку, депутата, важливими були питання промисловості: об’єднання потужностей «Турботатома» та «Електроважмашу», окремі рішення, ухвалені на перспективу роботи авіаційного заводу, тощо.

«Сподіваюся, що наступного року пріоритетними для регіональної влади стануть питання економіки. Наразі ухвалені дуже важливі законодавчі акти щодо організації індустріальних парків, і нам слід думати над залученням інвестицій, над створенням робочих місць, насамперед, для молодих фахівців, з тим, щоб вони працювали на розвиток України, а не їхали за кордон. У нас потужний IT- кластер. Він розвивається значними кроками: нарощує кількість людей, зайнятих у цій сфері, і рівень заробітних плат, дає можливість робити великі відрахування до бюджетів усіх рівнів. Харківщина серед лідерів у цій сфері, і ми повинні підтримати розвиток IT-індустрії.

Напередодні свят я хочу побажати усім здоров’я, міцності, терпіння. Ми маємо допомагати один одному, підтримувати. Це потрібно регіону як ніколи. Викликів було, є і завжди буде багато, головне, щоб ми підходили до них професійно і з душею, тоді все у нас буде гаразд», - наголосив Сергій Чернов.