НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Вікторія Китайгородська про роботу депутата під час повномасштабної війни

Війна змінила наші пріоритети, але не нас самих. Ми готові допомагати одне одному і разом йти до Перемоги. Найважливіший обов’язок депутата в цей складний час - підтримка своїх виборців та робота, спрямована на розвиток міста. Про це розповіла депутатка Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Вікторія Китайгородська.

За її словами, у разі потреби харків’яни можуть знайти допомогу в громадській приймальні. Саме там ведеться активна робота щодо забезпечення життєдіяльності городян.

Як зазначила Вікторія Китайгородська, до її громадської приймальні люди звертаються. Ситуації у кожного - різні, переважно це соціальні та гуманітарні речі.

«Допомагаємо вирішити питання з комунальними службами, також організували передплату на газету «СЛОВО ВЕТЕРАНА» для спілки ветеранів Шевченківської районної організації. Із харків’янами ми завжди в тісному діалозі. У людей сьогодні безліч проблем. Намагаємось їх вирішувати. Працюємо, вивчаємо кожне питання», - розповіла депутатка.

Своєчасний розгляд і вирішення всіх звернень, що надійшли, - головне в роботі депутата сьогодні.

«Оцінку нам мають ставити виборці. Але зізнаюсь чесно - мені не соромно за все, що робить наша команда. Коли виникають питання, вони оперативно вирішуються», - зазначила Вікторія Китайгородська.

Крім того, депутатка у червні зустрілась з Річардом Холлвордом, керівником платформи Central & Eastern European Real Estate Quality Awards Річардом Холлвордом, що займається аналізом діяльності обєктів підприємницької діяльності та вручає нагороди за найкращі проєкти.

Вікторія Китайгородська провела екскурсію містом, показавши Річарду Холлворду наслідки збройної агресії РФ. Вона детально обґрунтувала необхідність розвитку інвестиційного потенціалу нашого міста, над яким працюють у рамках нового Генерального плану за участю фонду Норман Фостера.

«Дякуюємо за підтримку тим країнам, які не стали осторонь нашої біди. У нас є мета - наша Перемога. Безперечно, вона буде. А вже сьогодні ми плануємо, що будемо робити, як надалі розвиватиметься Харків. Працюємо також в цьому напрямку», - резюмувала депутатка.