НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Степан Масельский: Щоб медики їхали працювати у село, потрібна потужна державна програма

Кандидат у депутати Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Степан Масельський привітав з Днем села мешканців с. Петрівське на Балаклійщині.

Після урочистостей люди поспілкувалися з кандидатом. Вони попросили Степана Масельського допомогти у вирішенні питань медичного обслуговування та транспортного сполучення села з райцентром.

За словами Степана Масельського, у селі кілька років тому після капітальної реконструкції відкрилася амбулаторія загальної практики - сімейної медицини. Вона оснащена сучасним обладнанням, проте лікарів недостатньо. Жителям села доводиться їздити до Балаклії.

«Звичайно, щоб заохочувати молодих фахівців-медиків їхати в село, має працювати потужна державна програма. Разом з тим місцева влада також повинна подбати про створення належних умов для життя та дозвілля молодих спеціалістів.

Щодо транспортного сполучення, воно найбільше хвилює пільгові категорії населення, оскільки сьогодні місцеві пенсіонери можуть безкоштовно дістатися до райцентру лише раз на тиждень, і то в один бік. Назад люди змушені їхати за власні кошти, бо пільговий рейс скасували. А що таке позбавити селян можливості їздити до райцентру? Люди там вирішують і медичні, і комунальні питання. Проблему слід вирішити якомога швидше», - зауважив Степан Масельский.