НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Неллі Казанжиєва проінспектувала укриття у садочку на Північній Салтівці

Через збройну агресію РФ виникла необхідність у створенні безпечних умов для харків’ян. Зокрема, йдеться про облаштування укриттів. Як заявила депутатка Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Неллі Казанжиєва, у Київському районі така робота активно проводиться під особистим контролем Харківського міського голови Ігоря Терехова.

«Сьогодні гострим є питання укриттів. Ми оглядаємо підвали, цокольні й перші поверхи будівель, які можна за технічними характеристиками й захисними властивостями використовувати як укриття для людей», - розповіла Неллі Казанжиєва.

За її словами, без уваги не залишаються й захисні споруди у закладах освіти.

Днями Неллі Казанжиєва відвідала укриття, що облаштовується у дитячому садочку на Північній Салтівці. Зараз там тривають ремонтні роботи. Фахівці максимально адаптують підвальне приміщення під найпростіше укриття, яке гарантуватиме безпеку дітям і дорослим у разі повітряної тривоги.
Нагадаємо, 7 липня у Харкові та області дозволили відкрити школи та садочки. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні регіональної Ради оборони. Офлайн-навчання буде можливе в тих навчальних закладах, де є спеціалізовані укриття і система оповіщення.