НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сергій Чернов провів прийом громадян у Краснограді: актуальні питання та рішення

Прийоми громадян є невід'ємною частиною роботи будь-якого депутата, що сприяє зміцненню довіри до влади. Як розповів депутат Харківської обласної ради від фракції «Успішний Харків» Сергій Чернов, метою таких зустрічей є безпосереднє спілкування з людьми, обговорення нагальних проблем та пошук рішень для покращення життя. Нещодавно він провів черговий прийом громадян у Краснограді.

«Вже багато років щомісяця я провожу прийоми. Навіть війна не стала для цього перепоною. Такий мій ритм життя та робота депутата. Щоразу на зустрічі приходить близько 30 людей. Це мешканці міста Краснограда і прилеглих сіл. Йдуть усі, у кого є потреба. Всі питання беруться на контроль, опрацьовуються. Велику кількість вдається сьогодні вирішити разом із облрадою, медиками, іншими фахівцями по відповідному напрямку. Є координації та можливість допомагати людям», - поділився Сергій Чернов.
За його словами, основною темою, яку озвучують мешканці Харківщини, є здоров’я.

«Наразі 80% звернень пов'язано з важкими захворюваннями. Люди, які приходять до мене, члени їхніх родин, військові, які повернулися з фронту - всі вони потребують допомоги. Решта питань - побутові, зокрема житло та працевлаштування переселенців», - зазначив депутат.

Сергій Чернов вкотре наголосив на важливості таких заходів, оскільки вони дозволяють тримати руку на пульсі проблем громади. За активну роботу й підтримку люди дякують депутатові.

«Якщо можу хоч одній людині дати пораду чи допомогти на прийомі, я вже щаслива людина. Добре, що люди дякують, пишуть, отже, ми правильно робимо», - підсумував Сергій Чернов.