НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Учні музичних шкіл Ізюмщини відвідали концерт відомої капели

За сприяння депутата Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Віктора Остапчука 40 учнів Ізюмської та Борівської дитячих музичних шкіл у супроводі вчителів відвідали концерт Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Г. Майбороди у Харківській філармонії.


Віктор Остапчук не лише подарував квитки талановитим дітям, а й організував поїздку до обласного центру.

Варто зазначити, що з колективами Ізюмської та Борівської дитячих музичних шкіл Віктора Остапчука пов’язує майже десятирічна дружба. Зокрема, Ізюмській музшколі він допомагав з ремонтом концертної зали, придбанням музичних інструментів, професійного музичного обладнання, ноутбуку та мультимедійного екрану.

Окрім, того депутат давно підтримує розвиток народного мистецтва. За його допомоги в Харкові вже майже 20 років поспіль проходить традиційний Всеукраїнський конкурс виконавців на бандурі ім. Гната Хоткевича. Цьогоріч Віктор Остапчук також взяв участь у відкритті конкурсу.

«Так сталося, що з самого першого конкурсу, ось уже майже 20 років, я підставляю своє плече його організаторам, яких безмежно поважаю. Я і сам дуже люблю бандуру, по мірі сил всіляко пропагую бандурна мистецтво. Бандура символізує волелюбний козацький дух нашого народу, його національну пам'ять і традиції, врешті-решт - саму Україну», - зазначив депутат.

Підписуйтесь на Telegram-канал "Блоку Кернеса - Успішний Харків": https://t.me/uspishniy_kharkiv