![](https://static.tildacdn.com/tild6436-3762-4038-b035-356530633032/IMG-06aa2e15c9a59a50.jpg)
Віктор Остапчук не лише подарував квитки талановитим дітям, а й організував поїздку до обласного центру.
![](https://static.tildacdn.com/tild3231-6635-4334-b837-386564643330/_.jpg)
Варто зазначити, що з колективами Ізюмської та Борівської дитячих музичних шкіл Віктора Остапчука пов’язує майже десятирічна дружба. Зокрема, Ізюмській музшколі він допомагав з ремонтом концертної зали, придбанням музичних інструментів, професійного музичного обладнання, ноутбуку та мультимедійного екрану.
Окрім, того депутат давно підтримує розвиток народного мистецтва. За його допомоги в Харкові вже майже 20 років поспіль проходить традиційний Всеукраїнський конкурс виконавців на бандурі ім. Гната Хоткевича. Цьогоріч Віктор Остапчук також взяв участь у відкритті конкурсу.
«Так сталося, що з самого першого конкурсу, ось уже майже 20 років, я підставляю своє плече його організаторам, яких безмежно поважаю. Я і сам дуже люблю бандуру, по мірі сил всіляко пропагую бандурна мистецтво. Бандура символізує волелюбний козацький дух нашого народу, його національну пам'ять і традиції, врешті-решт - саму Україну», - зазначив депутат.
![](https://static.tildacdn.com/tild3465-3938-4365-a139-343834306265/IMG-cbbc737efa07fc27.jpg)
Підписуйтесь на Telegram-канал "Блоку Кернеса - Успішний Харків": https://t.me/uspishniy_kharkiv