НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сімейні змагання з риболовлі провели у Харківській області

Цими вихідними у смт Печеніги відбувся сімейний турнір «Печенізький рибалка».

Ініціативу депутата обласної ради Олександра Гусарова з проведення активного сімейного заходу підтримали активісти молодіжного крила «Блоку Кернеса - Успішний Харків».

У заході взяли участь 25 родинних команд з різних населених пунктів Печенізького району. Вони змагалися в ловлі риби на поплавкову вудку.Перше місце у незвичайних «перегонах» вибороли мешканці села Артемівка, друге і третє місця посіли команди з Печеніг. Переможці отримали кубки та медалі, а також сертифікати на безкоштовну риболовлю на ставках Печенізького рибоводного господарства.
Для дорослих свято завершилося частуванням кулешем та рибою. А дітей організатори порадували розважальною програмою з мильними бульбашками та солодощами.
«Риболовля – один з найпопулярніших видів відпочинку для багатьох жителів Печенізького району. Звичайно, що більшість любителів риболовлі – чоловіки, але я вважаю, що риболовля може бути захопленням і для всієї родини. Тому в цьому році вирішив започаткувати проведення щорічного родинного турніру «Печенізький рибалка», який сприятиме згуртуванню родин, закладанню нових сімейних традицій, передачі навичок і досвіду від професійних рибалок новачкам у цій справі», - зазначив Олександр Гусаров.