НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сергій Радьков: Вивезення сміття — надзвичайно актуальна проблема для Куп’янського району

Вивезення побутових відходів — надзвичайно актуальна проблема для Куп’янського району. Полігонів практично немає, відходи люди скидають куди заманеться, а в результаті страждає екологія. Про це у коментарі для газети «Блок Кернеса – Успішна Харківщина» заявив депутат обласної ради VI скликання Сергій Радьков.

«Місто разом з Ківшарівкою та Куп’янськом-Вузловим виробляють близько 100 тис. куб. м сміття на рік. Спеціалізовані підприємства вивозять тільки 60 тисяч кубометрів. Решта 40 тисяч роз'їжджаються по посадках та ярках.

Існують проблеми з міським полігоном ТПВ, розташованим у селі Осинове. Його мають регулярно пересипати ґрунтом, ущільнювати, проте не завжди це роблять. А головне — полігон розташований вище села, тому колодязі часто забруднюються стоками. Крім того, мешканцям села дошкуляють гризуни, які у великій кількості живуть на полігоні. Люди неодноразово виходили з протестами. Проблеми, пов’язані з полігоном, потрібно вирішити якнайшвидше, особливо враховуючи те, що Куп’янськ незабаром стане центром нового укрупненого району», - підкреслив Радьков.
Газета