НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Валентин Шеветовський: Депутатська субвенція дасть змогу розпочати ремонт у 21 житловому будинку Індустріального району

Депутат Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Валентин Шеветовський розповів, на які цілі спрямує свою депутатську субвенцію для виконання доручень виборців.

«Як депутат від Індустріального району Харкова отримую дуже багато звернень від жителів міста, які скаржаться на незадовільний стан багатоповерхівок. І це зрозуміло: все, навіть споруди, мають обмежений запас міцності, - говорить Валентин Шеветовський. – Тому практика, започаткована у поточному скликанні обласної ради щодо надання окремого фінансування з обласного бюджету на виконання депутатами доручень виборців – справа необхідна. Щонайменше з двох позицій: результати будуть помітні відразу, і це саме те, чого очікують жителі громад від своїх депутатів».

На пленарному засіданні V сесії обласної ради передбачається затвердження рішення про розподіл коштів, виділених депутатам на виконання наказів виборців.

«Жоден поточний чи капітальний ремонт не проводиться без попередньо виготовленої проєктно-кошторисної документації. Тому, щоб розпочати ремонти за сформованим пакетом доручень харків’ян, я вирішив спрямувати кошти субвенції загальним обсягом 500 тис. грн на проєктні роботи. Після цього за 21 адресою в багатоповерхівках Індустріального району стартує ремонт», - зазначив депутат облради Валентин Шеветовський.

Оновлення житлового фонду, зокрема, відбудеться за такими адресами: просп. Індустріальний, 63; вул. Верстатобудівна, 22; просп. Олександрівський, 176; вул. Миру, 74, 90, 96; вул. Роганська, 89 к2; вул. Плиткова, 79 е, 79 д, 6; вул. Грицевця, 16, 17, 19а, 24, 25, 26, 33, 35, 37, 47, 51 а.