НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Гідні умови для медиків та вирішення проблем водопостачання. Ірина Карабут розповіла про пріоритети в роботи Краснокутської ОТГ

Пріоритетна задача для Краснокутщини в умовах пандемії – збереження здоров’я та життя населення. Про це під час першої сесії Краснокутської селищної ради VIII скликання розповіла селищний голова Ірина Карабут.

За її словами, в об’єднаній громаді сьогодні існують проблеми з чисельністю медперсоналу.

«Багато медиків хворіють, інші звільняються через умови праці, відсутність службового житла тощо. Нам треба забезпечити для лікарів такі умови, щоб вони залишалися працювати в громаді. Інше питання, яке, ще не врегульовано законодавчо – це доля районної лікарні. Хто має її фінансувати в умовах децентралізації, поки невідомо. Але ми вже плануємо бюджет таким чином, щоб Краснокутська ЦРЛ могла нормально працювати», - зазначила Ірина Карабут.

Окрім того, за інформацією селищного голови, в громаді існує проблема з водопостачанням – через видобування нафти на прилеглій території в багатьох селах у колодязях зникає вода.

«У нас уже розроблена проєктно-кошторисна документація на будівництво свердловини в смт Краснокутськ, будемо вирішувати це питання», - акцентувала Ірина Карабут.

Загалом у першій сесії Краснокутської селищної ради VIII скликання взяли участь 25 депутатів із 26 обраних. Вони затвердили структуру та чисельність виконавчого апарату ради, положення про роботу 4 постійних комісій, а також обрали старост.