НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ми заклали фундамент для вирішення проблем усіх населених пунктів територіальної громади. Іван Столбовий

Балаклійська міська рада робить усе можливе для того, щоб мешканці старостинських округів не відчували жодного дискомфорту, пов’язаного з ліквідацією сільських рад, розповів міський голова Іван Столбовий.

За його, словами, усі 14 старостинських округів Балаклійської громади фактично вже перейняли функції колишніх сільрад. Зокрема, люди на місцях можуть отримати необхідні довідки тощо.

«На сьогодні ми заклали певний фундамент для вирішення проблем усіх населених пунктів територіальної громади, ухваливши програму соціально-економічного розвитку і бюджет на 2021 рік. Найперше, на що звертатимемо увагу, це соціальний захист населення, стан житлового фонду та доріг, транспортне сполучення. Зокрема, ми вже працюємо над транспортним питанням у с. Петрівське. Також зберегли механізм перевезення пільгового контингенту, що існував у в сільських радах. На ці цілі ми заклали в бюджет 1,8 млн грн., ще 1 млн – на перевезення пільговиків залізницею», - зазначив міський голова, коментуючи підсумки 5 сесії Балаклійської міської ради.

Він додав, що робота з бюджетними установами ведеться в кожному населеному пункті. Зокрема, найближчим часом на матеріально-технічне оснащення навчальних закладів громади витратять 9 млн грн. – залишок освітньої субвенції, який міська рада отримала від ліквідованої Балаклійської райради.