НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Терехов привітав вчителів, школярів та їхніх батьків з Останнім дзвоником

Сьогодні, 5 червня, у всіх харківських школах пролунав Останній дзвоник.

Одинадцятикласники готувалися до цього свята по-особливому. Адже воно знаменує для них прощання зі школою і початок дорослого життя. Для них сьогодні - квіти й оплески, напутні слова та рукостискання.

Спочатку урочиста лінійка. Потім останній дзвоник. І один з найбільш зворушливих моментів - прощальний вальс. Репетирували його місяць, а то й більше.

Ігор Терехов відвідав сьогодні п'ять шкіл в різних районах містах: №№ 172, 25, 80, 119 і 116. Візит керівника міста додав святу атмосфери урочистості. Ігор Терехов привітав випускників і звичайно ж їхніх батьків і педагогів, які всі роки навчання були поруч.

«З гідністю несіть по життю ті цінності, які вам передали вчителі та батьки. Пишаєтеся тим, що ви харків'яни. Цінуйте незабутні моменти шкільного дружби», - сказав Ігор Терехов випускникам.

Згадуючи свої шкільні роки, керівник міста також зазначив, що він зберіг у серці величезну подяку вчителям, а з однокласниками підтримує дружні стосунки, хоча багато хто з них і роз'їхалися по різних країнах світу.