Одинадцятикласники готувалися до цього свята по-особливому. Адже воно знаменує для них прощання зі школою і початок дорослого життя. Для них сьогодні - квіти й оплески, напутні слова та рукостискання.
![](https://static.tildacdn.com/tild3162-6630-4562-b039-323565386262/photo_2021-06-05_133.jpeg)
Спочатку урочиста лінійка. Потім останній дзвоник. І один з найбільш зворушливих моментів - прощальний вальс. Репетирували його місяць, а то й більше.
![](https://static.tildacdn.com/tild6361-3963-4032-b561-326665626631/photo_2021-06-05_133.jpeg)
Ігор Терехов відвідав сьогодні п'ять шкіл в різних районах містах: №№ 172, 25, 80, 119 і 116. Візит керівника міста додав святу атмосфери урочистості. Ігор Терехов привітав випускників і звичайно ж їхніх батьків і педагогів, які всі роки навчання були поруч.
«З гідністю несіть по життю ті цінності, які вам передали вчителі та батьки. Пишаєтеся тим, що ви харків'яни. Цінуйте незабутні моменти шкільного дружби», - сказав Ігор Терехов випускникам.
Згадуючи свої шкільні роки, керівник міста також зазначив, що він зберіг у серці величезну подяку вчителям, а з однокласниками підтримує дружні стосунки, хоча багато хто з них і роз'їхалися по різних країнах світу.