НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Генадій Кернес: Якщо керівництво «Коксохіму» не змінить ситуацію з викидами, підприємство доведеться закрити

Харківський міський голова Геннадій Кернес звернувся до прокурора області та провів консультації з народними депутатами України з питань діяльності харківського заводу «Коксохім».

За словами мера Харкова, останнім часом він отримав багато особистих повідомлень від харків’ян зі скаргами на шкідливі викиди «Коксохіму». Обурення діяльністю підприємства висловили також користувачі соцмереж.

«Немає жодних сумнівів, що діяльність «Коксохіму» і наплювацьке ставлення його керівництва до проблем екології завдають шкоди Харкову та здоров'ю містян. Окрім того, на заводі існує величезна заборгованість із зарплати – як поточна, так і за минулі роки. І вирішенням цього питання керівництво «Коксохіму» так само не займається», - зауважив Геннадій Кернес.

Він додав, що залучить до співпраці екологічні організації Харкова, які разом з іншими структурами в межах компетенції дадуть оцінку ситуації, що склалася.

«Якщо керівництво заводу не змінить ситуацію з викидами, я не бачу іншого виходу, крім як закриття підприємства. І ми всі – містяни, правоохоронні органи, місцева влада та народні депутати – повинні об'єднатися і спільно вирішити цю проблему», – резюмував мер.