НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Харків - місто, де живе моя душа, і без якого я не уявляю свого життя. Ігор Терехов

Підтримка харків'ян, яку я відчуваю, стимулює і далі розвивати місто, робити його кращим, заявив керівник міста Ігор Терехов під час Конференції МІСЦЕВОЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА - УСПІШНИЙ ХАРКІВ!».

«Геннадій Кернес підняв планку роботи, рівень Харкова дуже високо. І сьогодні моя задача не просто зберегти, а примножити цей темп розвитку. Упевнений, що ми зможемо і далі динамічно розвивати місто, адже сьогодні у нас є команда однодумців, націлена на результат», - зазначив він.

За словами Ігоря Терехова, нинішню команду міської влади об'єднують спільні цінності, головні з яких - любов до Харкова і віра в харків'ян.

«Сьогодні Харків згуртований як ніколи. Команда міськради, містяни єдині в своєму прагненні бачити наше місто безпечним і благополучним. Для мене Харків - місто, де живе моя душа, і без якого я не уявляю свого життя. А Харків моєї мрії - місто, яке увійде до ТОП-100 кращих міст світу, найбільш комфортних і прогресивних», - підкреслив керівник міста.