НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Станіслав Косінов: Робота з виборцями не припинялася й після повномасштабного вторгнення

Депутати є важливими фігурами в системі влади, особливо під час війни. Вони - локальні представники, які мають певну відповідальність перед виборцями і можуть зробити важливий внесок у збереження життя, безпеці та стабільності місцевої громади. Робота депутатів під час війни є викликом, але вона також є важливим фактором у забезпеченні успішного виходу з кризової ситуації та відновлення нашого суспільства. Як розповів депутат Харківської обласної ради від фракції «Успішний Харків» Станіслав Косінов, роботі його команди не завадила військова агресія з боку РФ.

«Робота з виборцями не припинялася й після повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року. Здебільшого працювали в телефонному режимі аж до січня цього року. За цей час до нас звернулось близько 75 людей. Переважно це були питання щодо вирішення соціальних проблем, психологічної та правової допомоги. Зокрема, за правовою допомогою звернулось більше 30 осіб, ще 7 звернень стосувались проблем житлово-комунального господарства. Всі вони вирішені, в тому числі і питання щодо безпечного пересування мешканців селища Шевченки», - розповів Станіслав Косінов.

За його словами, важливим кроком стало відновлення роботи громадської приймальні депутата.

«З січня запрацювала громадська приймальня в Київському районі. Режим роботи - щовівторка та щочетверга, з 10 до 16 години. Крім того, ведеться особистий прийом депутата, це перша субота місяця, приймаю людей з 10 до 13 години. За цей період ми прийняли більше 130 людей, на особистому прийомі було 15. Питання в харків՛ян різноманітні, найактуальніші стосуються вирішення соціальних проблем, це близько 85 %. Більшість питань вдається вирішити позитивно», - зауважив Станіслав Косінов.

За сприяння депутата з 2-го кварталу 2023 року відновлена підписка на газету «Слово ветерана Харківщини». А влітку 1200 людей (це переселенці, інваліди, інші соціально вразливі категорії) отримали гуманітарну допомогу (продуктові набори).

Ведеться активна діяльність і в Благодійному фонді Станіслава Косінова. Зокрема, трьом людям була надана матеріальна допомога в розмірі 9300 грн людям, які потребували лікування.

Забезпечення якісної медичної допомоги сприяє підвищенню якості життя людей. Це вкрай важливо у наш складний час.

«На численні прохання виборців ми відновили довгострокову програму безоплатної ультразвукової діагностики для мешканців Київського району. Вона була започаткована ще в 2012 році, але припинила роботу з початком військової агресії з боку Росії», - поділився Станіслав Косінов.

Він зазначив, що послугами безкоштовного обстеження з початку роботи програми скористалися більше11 тисяч людей, а за період з квітня і до сьогодні - 154 людини.