НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Розвинені галузі економіки – це ключ до залучення інвестицій в громади. Степан Масельский

Кандидат у депутати Харківської обласної ради Степан Масельський зустрівся з мешканцями Лозівського району. Він поспілкувався з жителями смт Орілька й Панютине, які розповіли про найбільш актуальні проблеми населених пунктів.

Орільчани просили сприяння у вирішені таких питань, як відсутність якісної питної води, зношеність водопровідних і каналізаційних мереж, відсутність стабільного мобільного зв’язку й інтернету. Селян також непокоять земельні проблеми, зокрема розпаювання земель колишнього радгоспу та незаконне розорювання сінокосів і пасовищ.

«Проблеми найнеобхідніших для людей комунікацій слід вирішувати невідкладно. Відсутність у великому сучасному селищі  якісної питної води – це злочин проти населення. Треба якомога швидше вводити в експлуатацію свердловину, звичайно ж, з дотриманням усіх стандартів, щоб у жодному разі не наражати людей на небезпеку. Працювати ми налаштовані і для вирішення інших комунальних проблем у селищі. Щодо земельних питань, то там, де є незаконні дії, місцева влада має ініціювати судові процеси, а за необхідності - звертатися до правоохоронних органів для відкриття кримінальних проваджень», - зауважив Степан Масельський.

Окремо він обговорив з орільчанами питання ремонту будинків, які належали колишньому цукрового заводу.

У свою чергу панютинці розповіли, що в селищі немає облаштованих скверів, а також паркувальних зон. Окрім того, вони поскаржилися на відсутність замовлень для місцевого вагоноремонтного заводу.

«Один зі стратегічних програмних кроків «Блоку Кернеса – Успішний Харків» – сприяння інвестиційній привабливості регіону. Вважаю, що такі підприємства, як Панютинський вагоноремонтний завод, вимагають особливої уваги. В умовах децентралізації місцеві громади самі наповнюватимуть бюджет, а найбільш розвинені галузі економіки – це ключ до залучення інвестицій. Саме від них залежатимуть заробітні плати і рівень життя населення», - наголосив Степан Масельський.