НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Депутати від «Успішного Харкова» вшанували памʼять загиблих захисників та захисниць

Повномасштабна війна стала часом випробувань для кожного з нас. Харків, як і багато інших українських міст, відчув на собі наслідки агресії з боку сусіда. Ми втратили багато, незважаючи на все це, залишаємося незламними. 24 лютого, до другої річниці жахливої війни, у Харкові відбувся реквієм за загиблими захисниками та захисницямиУкраїни.

Під час заходу виступив Харківський міський голова Ігор Терехов. Він подякував усім військовим, бійцям НГУ, територіальної оборони, які захищали та захищають нашу землю та борються за право називатися українською нацією.

Загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.

До заходу долучилася команда «Успішного Харкова».

«За останні два роки ми стали сильнішими. Ми знаємо, що переможемо. Ця впевненість є з першого дня війни, щодня вона стає все більшою. Адже в Харкові живуть люди із залізними серцями та вірою. Харків був, є і буде українським містом. Відбудуємо його, зробимо ще кращим. Ми згадуємо перші дні війни і тих, хто віддав життя в боротьбі за майбутнє країни. Ці люди в наших серцях. Ми ніколи їх не забудемо, будемо працювати за себе, за них. Їхні діти й онуки - тепер наші. Все, що герої не встигли зробити, зробимо ми», - поділився Юрій Медведєв, депутат Харківської міської ради.

За словами його колеги Світлани Горбунової-Рубан, єдність харків’ян змогла врятувати багато людей в перші дні повномасштабного вторгнення. І сьогодні для міста вкрай важлива комунікація та злагоджена система допомоги.

«Це те, що допомагає нам вижити та бути такими, якими ми є. Що стало найважливішим за ці два роки? Будь здоровою, зібраною та дисциплінованою. І просто працювати, бути разом зі своїми близькими, колегами та командою», - розповіла депутат.

«В житті кожного громадянина нашої країни, не тільки харків'янина, а і мешканців Києва, Львова, Одеси змінилося світовідчуття. Ми ніколи не очікували, що наш сусід зможе так підступно напасти й бити на ураження. Причому гасити не тільки по військових об'єктах, а й по громадських. У Харкові дуже багато прольотів було по закладам освіти, садочкам. Тому ці два роки для нас дійсно перевернули світ. Але Харків не дарма називають залізобетоном. Харків переможе!» - сказав Володимир Котковський, депутат Харківської міської ради.

Депутати зазначили, що вдячні українським військовим за надійний захист.

«Памʼятаємо кожного, хто заплатив найбільшу ціну за те, щоб наше місто та кожен з нас продовжували жити, працювати та боротися за наше майбутнє!» - поділився Олександр Мирошниченко, депутат Харківської міської ради.