НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Тримаємо контакт із фахівцями військового шпиталю: Микола Красносельський про співпрацю медиків

Медицина завжди була надзвичайно важливою сферою в житті людей. І це стало особливо очевидним під час війни, яку принесла до нашої країни армія РФ. Бойві дії привели до великої кількості поранень й травм і серед наших захисників, і серед цивільних. У боротьбі за життя і здоров՛я кожного українця медики об՛єднались і продовжують бути міцною опорою. Приклад такої співпраці у Харкові - військовий шпиталь та ДУ «Інститут медичної радіології ім. С. П. Григор'єва НАМН України». Як розповів директор інституту, доктор медичних наук, професор Микола Красносельський, він постійно за зв՛язку з колегами.

«Тримаємо контакт із фахівцями Військово-медичного клінічного центру Північного регіону. Я особисто на зв՛язку. Спеціалісти нашого інституту мають колосальний досвід у сфері ведення пацієнтів із критичним станом. Зокрема, це мультиорганні оперативні втручання на органах грудної та черевної ділянки, ведення пацієнтів з поліорганною недостатністю, широкий спектр проведення реконтструктивно-відновлювальних операцій у разі загального ушкодження життєво важливих органів при місцево-поширених пухлинах різних локалізацій. З огляду на це, практично щотижня наша команда залучається до роботи як на базі шпиталю, так і на базі клініки інституту», - поділився Микола Красносельський.

Медицина не обмежується лише військовими. Вона вкрай необхідна і цивільному населенню. Особливо важливо це для онкохворих, які потребують складного лікування. В Інституті медичної радіології ім. С. П. Григор'єва такі хворі можуть отримати кваліфіковану медичну допомогу.

Микола Красносельський, який до того ж є депутатом Харківської обласної ради від фракції «Успішний Харків», зауважив, що фахівці інституту опікуються і переселенцями.

«Щодня ми консультуємо по 4 людини, якщо мова про внутрішньо переміщених осіб. У разі потреби ці пацієнти госпіталізуються до нашої клініки», - зазначив директор установи.

Довідка. Інститут медичної радіології та онкології ім. С. П. Григор’єва Національної академії медичних наук України - головна в Україні наукова установа в галузі радіології, дозиметрії та метрології іонізувального випромінення.

Клініка інституту проводить комплексне лікування онкологічних хворих на основі впровадження високих технологій променевої, радіонуклідної, хіміо- і таргетної терапії з урахуванням персоніфікованих особливостей пацієнта, агресивності пухлинного процесу, а також профілактики променевих ушкоджень.

Микола Красносельський очолює установу з 2013 року.