НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Облрада посилить контроль за дотриманням правил пожежної безпеки в геріатричних пансіонатах та інших соцустановах. Альберт Кононенко

Установи системи соціального захисту населення обов’язково повинні бути забезпечені зовнішнім та внутрішнім протипожежним водопостачанням, первинними засобами пожежогасіння, мати справну систему електропостачання та належний стан шляхів евакуації. На цьому під час наради з керівниками комунальних закладів наголосив перший заступник голови обласної ради Альберт Кононенко.

«Трагедія, що сталася з нашими громадянами, які загинули під час пожежі, – це безпрецедентний випадок. В жодному разі не можна допустити подібних ситуацій. Департамент соцзахисту облдержадміністрації щокварталу проводить моніторинг стану протипожежної безпеки в установах області. Але для посилення контролю за дотриманням працівниками та підопічними правил пожежної безпеки всі керівники комунальних підприємств, установ, організацій мають письмово проінформувати обласну раду про виконання вимог протипожежної безпеки», – зазначив він.

Документи щодо дотримання правил протипожежної безпеки керівники відповідних комунальних закладів мають надати до 25 січня, письмову інформацію про стан виконання вимог законодавства – до 29 січня.

фото: Харківська обласна рада