НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Активісти «Блоку Кернеса – Успішний Харків» привітали з ювілеєм видатного змієвчанина

Активісти «Блоку Кернеса – Успішний Харків» привітали з 80-річчям мешканця смт Слобожанське Зміївського району, ветерана праці Анатолія Тимошенка.

Ювіляр – шанована в районі людина, почесний будівельник. І хоча Анатолій Іванович народився у Харкові, майже все його життя пов’язане зі Слобожанським. Він працював на будівництві цього населеного пункту, очолював будівельний комітет. За його участі запускали перший енергоблок Зміївської теплової електростанції.

Анатолій Тимошенко 21 рік очолював завод «Буддеталь», який розбудовував майже з фундаменту: звів адміністративні і виробничі будівлі, пункт охорони здоров’я, їдальню, декілька житлових будинків для працівників, пошту-телеграф для селища.

Зараз Анатолій Іванович на заслуженому відпочинку, має дружню сім’ю: дружину, синів, онуків. Він завжди радо зустрічає відвідувачів, розповідає про своє цікаве та насичене життя, дивує мудрістю та влучними порадами.


Представники політсили подякували ювіляру за його великий внесок в розбудову рідного краю та вручили подарунок з побажаннями міцного здоров’я та добробуту в оселі.