НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Терехов: «Блок Кернеса - Успішний Харків» отримає більшість в міській та обласній радах

Геннадій Кернес переможе в першому турі виборів мера, а політична партія «Блок Кернеса -Успешний Харків» отримає більшість і в міській, і в обласній радах. Такими прогнозами поділився в ефірі програми «Насправді» на каналі «Simon» перший заступник Харківського міського голови, кандидат у депутати Харківської міськради Ігор Терехов.

«Ми 25 жовтня будемо обирати не політиків, які йдуть в парламент, не президента, а тих людей, яким довіряємо, які протягом багатьох років роблять все можливе, а іноді й неможливе, щоб місто Харків було стабільним, комфортним, успішним. Коли ми отримаємо переважну більшість в обласній раді, ми й Харківську область підтягнемо до рівня Харкова. Я впевнений, що харків'яни зроблять правильний вибір - оберуть «Блок Кернеса - Успішний Харків» і до міської, і до обласної ради, а Геннадій Кернес переможе з тотальною перевагою», - зазначив він.

Ігор Терехов також підкреслив, що незважаючи на тимчасову відсутність Геннадія Кернеса в місті, його команда продовжує працювати професійно і злагоджено.

«Команда працює як годинник, адже вона створена не за один рік і перевірена в різних ситуаціях, в тому числі - екстремальних. Ми через багато вже пройшли і ще пройдемо, але я абсолютно не сумніваюся ні в кому з нашої команди. Ми вже десятиліття працюємо на благо рідного міста, це згуртована, єдина команда. Харків'яни бачать це і довіряють "Блоку Кернеса - Успішний Харків"», - резюмував перший заступник міського голови.