НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Кубок міського голови з хокею виборола харківська команда «СДЮСШОР-2»

У Харкові відбулися змагання з хокею на Кубок міського голови Геннадія Кернеса.

У турнірі взяли участь 3 харківські команди («СДЮСШОР -1», «СДЮСШОР-2», «Дружба – ХТЗ»), а також хокеїсти з Кременчука («Кременчук») та Запоріжжя («Аврора»). Всі гравці - 2010-2011 р.н.
Переможцями стали юні хокеїсти зі «СДЮСШОР-2». Друге й третє місця теж поділили харківські команди: «срібло» - у «СДЮСШОР -1», «бронза» - у «Дружби – ХТЗ».

Кращим воротарем турніру став Назар Даниляк («СДЮСШОР – 1»), захисником – Руслан Бабайко («Кременчук»). Серед нападників відзначили Ярослава Веліканова («СДЮСШОР-1»). Кращий бомбардир – Денис Лупандін («СДЮСШОР-1»).


Призерів та учасників змагань привітав перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«Дуже приємно, що наші харківські команди продемонстрували високі результати. Незважаючи на те, що в спорті завжди є переможці та переможені, сьогодні переміг здоровий спосіб життя. Я дякую всім спортсменам за чудову гру. «Блок Кернеса – Успішний Харків» і надалі робитиме все, щоб розвивалися місто Харків і харківський спорт», - зазначив Ігор Терехов.

За словами організаторки турніру, активістки молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Катерини Середенко, турнір проводився вперше, але в планах - зробити його традиційним.

«Ми докладемо максимум зусиль для розвитку харківського хокею, щоб наші юні спортсмени завжди відчували підтримку, тим більше, що у Харкові найкраща школа олімпійського резерву», - зауважила Катерина Середенко.

Успішний Харків - спортивне місто!