НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

«Блок Кернеса – Успішний Харків!» має намір позбавити депутатських мандатів Столбового, Святаша та Кононенка


Конференція регіональної Харківської обласної організації політичної партії «Блок Кернеса – Успішний Харків!» відбулася сьогодні, 18 жовтня.

На порядку денному засідання було одне питання - про внесення пропозиції про відкликання депутатів Харківської обласної ради 8-го скликання Альберта Кононенка, Павла Столбового та Володимира Святаша.

Як зазначив керівник обласної партійної організації «Блок Кернеса – Успішний Харків!» Віталій Панов, зазначені депутати нині не підтримують зв'язок ні з самою партією, ні з виборцями, не проводять прийом громадян, не звітують перед ними про свою роботу та, відповідно, не виконують положення передвиборчої партійної програми. За його словами, згідно із ч. 1 ст. 37 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», наразі є всі підстави для відкликання згаданих депутатів.

Відповідну пропозицію, за підсумками конференції, буде направлено до вищого керівного органу партії.

Нагадаємо, що 6 жовтня фракція політичної партії «Блок Кернеса – Успішний Харків!» Харківської обласної ради виключила Альберта Кононенка, Павла Столбового та Володимира Святаша зі своїх лав.