НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Валентин Шеветовський і колектив плиткового заводу привітали Ігоря Терехова з обранням на посаду мера Харкова

Депутат Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків», голова Наглядової ради Харківського плиткового заводу Валентин Шеветовський та колектив підприємства привітали Ігоря Терехова з обранням на посаду мера Харкова.

«Впевнені, Ігор Терехов стане взірцем для мерів інших міст України, гордістю харків'ян. Ініціативний, креативний, енергійний, він націлений на найінноваційніші проєкти, на найкращий передовий досвід, що буде корисний для громади міста. Цілі, які Ігор Олександрович ставить перед собою – реалізація великих інфраструктурних проєктів, таких як сучасні транспортні розв'язки, майданчики для майбутніх технопарків, об'єкти теплоенергетики – стануть основою розвитку міста на десятиліття вперед.

Особисто для мене дуже важливо, що Ігор Терехов відчуває промисловість, розуміє, що Харків – це індустріальне серце України й у цьому одна з його переваг перед іншими містами України.

Розвиток будь-якого міста вимагає стабільної дохідної частини бюджету, яка має формуватися не з кредитних коштів, а завдячуючи працюючим підприємствам. Звісно, промисловість сьогодні не забезпечить миттєвого – через рік-два-три – збільшення доходів, але здатна закласти основи стійкої фінансової бази на багато десятиліть уперед.

Завдання, яке Ігор Олександрович ставить перед собою і нами, промисловцями, – суттєво, у рази збільшити дохідну частину міського бюджету через відродження промисловості Харкова. Я і мої колеги, промисловці та будівельники, готові до спільної роботи. Разом ми можемо закласти основу для стійкого економічного й інноваційного розвитку міста.

За щоденною рутинною працею не забувайте раз на тиждень приділяти увагу промисловості: відвідувати підприємства, збирати нас та вибудовувати системну колективну роботу.

Це наше доручення вам. Ми готові відповідальність за розвиток Харкова розділити разом із вами.

В добру путь!» - йдеться у привітанні.