НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Віктор Остапчук привітав колег-залізничників із професійним святом

Депутат Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса — Успішний Харків», голова постійної комісії обласної ради з питань розвитку транспорту та зв’язку Віктор Остапчук, який очолював Південну залізницю з 2000 по 2012 рік, привітав залізничників із професійним святом і побажав значних обсягів оновлення інфраструктури та достойної винагороди за нелегку працю.

«Саме 4 листопада українські залізничники відзначають своє професійне свято ще з 2003 року. Це ініціатива Героя України, тодішнього міністра транспорту - Генерального директора «Укрзалізниці» Георгія Кірпи, який був не тільки найвидатнішим залізничником всіх часів, але й справжнім державником. Точкою відліку в розвитку національних залізниць України вважається 4 листопада 1861 року, коли з Відня до Львова по щойно відкритій дільниці прибув пасажирський потяг «Ярослав». Тому і День залізничника припадає на цей день. На жаль, останніми роками ситуація в «Укрзалізниці» настільки важка, що настрої залізничників далекі від святкових. Але Георгій Кірпа, інші видатні залізничники минулих поколінь вибудували міцний, надійний фундамент, який поки що утримує галузь від остаточного розвалу», - зазначив Віктор Остапчук.

Віддаючи данину пам’яті і вдячності колегам, з якими плідно працював пліч-о-пліч, Віктор Остапчук разом з ветеранами Південної залізниці в день професійного свята поклав квіти до меморіальної дошки Георгію Кірпі, а також до місць упокою колишніх начальників Південної залізниці Олександра Пучка, Василя Несвіта, почесних залізничників Миколи Козачка, Івана Підіпригори, Віктора Толубця, Володимира Басова та Валентини Зайцевої.