НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Київському районі реконструюють котельню

КП «Харківські мережі» реконструюють котельню на вулиці Саперній, 10-б. Вона подаватиме тепло і гарячу воду до житлових будинків та дитячого садка мікрорайону.

Стара котельня експлуатувалася більше 30 років. За цей час більша частина обладнання стала непридатною і вимагала заміни.

Проєкт реалізується кредитним коштом Світового банку. Він передбачає установку трьох котлів для подачі опалення та гарячого водопостачання, оснащених сучасною автоматикою і високоефективними модуляційними пальниками, а також нового насосного обладнання з приладами частотного управління німецького виробництва.

На сьогодні демонтовано все старе обладнання, залито фундамент, встановлюються нові котли, частково облаштована підлога. Встановлено вежі під димові труби. Проводяться монтажні роботи з прокладання трубопроводу з установкою спеціальних фільтрів і засувок.

Котельня буде запущена в роботу в новому опалювальному сезоні. Вона не тільки забезпечить житлову та соціальну інфраструктуру мікрорайону безперебійним теплопостачанням, а й дозволить КП «ХТМ» економити газ приблизно на 10%.Новини з районів Харкова