На сьогодні тривають роботи з облаштування кабінету біології в гімназії № 39, кабінетів фізики в школах № 137 і 162, кабінету математики в 65-й гімназії, кабінету інформатики в школі № 92, кабінету географії в школі № 93 і кабінету хімії в 115-й школі.
У кожному з цих кабінетів буде інтерактивна дошка, плазмова панель, робочі місця для вчителів будуть оснащені необхідною технікою (ноутбуком, МФУ, документ-камерою).
![](https://static.tildacdn.com/tild3561-3165-4832-b563-373738666431/238554522_9477980324.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6430-6465-4436-b537-616534373838/239907889_9477979957.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6631-3561-4165-b266-613936623566/239939797_9477970791.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3030-3466-4065-a536-646136393063/239941807_9477973391.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3364-3134-4331-b039-613662343932/240113553_9477975124.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6436-3437-4036-b934-626363343930/240118310_9477972757.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6363-3535-4532-a165-303130303662/240121406_9477970224.jpg)