Такі ж майданчики на прохання мешканців з'явилися у саду Тіволі на вул. Благовіщенській, 32 та у дворі житлового будинку по вул. Полтавський шлях, 156.
Також у Холодногірському районі щодня проводиться масштабна робота щодо благоустрою прибудинкових територій багатоквартирних будинків. Зокрема, комунальники проводять прибирання у дворах, виконують обрізку сухих гілок і ліквідацію аварійних дерев, збирають і вивозять опале листя та багато іншого.
![](https://static.tildacdn.com/tild3732-3530-4032-b235-666365316561/photo546772954422088.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6662-3338-4663-b365-393962373832/photo546772954422088.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6362-6138-4234-a530-646166666662/photo546772954422088.jpg)