НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ольга Вельможна: Працюємо заради того, щоб життя в Харкові було комфортним та безпечним

Підтримка найбільш вразливих верств населення - першочергове завдання депутатського корпусу Харківської міської ради та громадських об’єднань Харкова. Це вкотре доводить злагоджена робота депутата Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Ольги Вельможної та керівника ГО «Я врятований».

Так, днями Ольга Вельможна та Дмитро Ложенко відвідали маломобільних громадян, які знаходяться на обслуговуванні у територіальному центрі Індустріального району міста Харкова, та передали їм гігієнічні набори.

«Ми повинні простягати руку допомоги кожному, хто наразі цього потребує, адже харків’яни, які не покинули місто та залишились тут, демонструють неймовірну стійкість та витримку. Сьогодні ми відвідали самотніх громадян, які не здатні самостійно пересуватися. Незважаючи на обставини та усі зовнішні фактори, люди налаштовані оптимістично, вони прагнуть лише одного - найшвидшої Перемоги та відбудови рідного міста. Ми маємо зробити все для того, щоб наші люди з особливими потребами не відчували себе покинутими», - сказала Ольга Вельможна.

Крім того, в рамках робочої зустрічі депутат поспілкувалася з мешканцями Роганського житлового масиву. За її словами, більшість людей з сьогодні турбують питання життєдіяльності та благоустрою території.

«Будемо й надалі працювати заради того, щоб життя у Харкові було комфортним та безпечним. Взаємодопомога та єдність - це ті риси, які згуртували містян. Лише разом ми здатні подолати усі негаразди та створити умови для того, аби Харків жив та працював», - зазначила депутат міськради.