«Для нашої ветеранської організації завжди є проблемою дістатися з гуманітарною допомогою до кожного, хто її потребує. Активісти «Блоку Кернеса – Успішний Харків» виділили власні автівки для розвезення гуманітарної допомоги для ветеранів та пенсіонерів. Це ніяка не політика, це – реальна допомога. Ми вдячні активним мешканцям Красноградщини за їхню небайдужість та готовність допомогти літнім малозабезпеченим людям», - зазначила голова ради ветеранів Ніна Мусатова.
![](https://static.tildacdn.com/tild6639-3135-4666-b432-306130303538/345567.jpg)