НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Нова обласна рада має якомога швидше обрати керівництво та затвердити бюджет. Степан Масельський

Перша сесія Харківської обласної ради VIII скликання відбудеться 11 грудня. Таке рішення ухвалили сьогодні члени обласної виборчої комісії.

Як розповів Степан Масельский, обраний депутатом облради, «Блок Кернеса - Успішний Харків» пропонував провести сесію навіть раніше – 4 грудня, оскільки є низка питань, які потребують оперативного вирішення. Але, зважаючи на певні складнощі, які існують в підготовці, члени виборчкому обрали іншу дату.

«Часу на «розгойдування» у нас не залишилося, потрібно включатися в роботу вже зараз. Насамперед ми маємо обрати керівництво обласної ради та сформувати постійні комісії. Наша партія пропонуватиме на посаду голови Сергія Чернова – він уже має колосальний досвід та зможе швидко та професійно організувати роботу депутатського корпусу. Окрім того, потрібно ухвалити бюджет на наступний рік, затверджувати цільові програми, від яких залежить стабільна робота соціальної сфери», - наголосив він.

Щодо співпраці з іншими політичними силами, які пройшли до обласної ради, Степан Масельський відзначив, що «Блок Кернеса – Успішний Харків» готовий вести конструктивний діалог з усіма партіями.

«Наш пріоритет - це успішний розвиток регіону. Ми запрошуємо усіх до діалогу та готові співпрацювати з усіма партіями, націленим на плідну, конструктивну роботу заради прогресивних змін на Харківщині. Треба пам’ятати, що нас вибрали не заради яскравих публічних виступів, а для того, щоб ми працювали для людей», - підкреслив політик.