НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сергій Чернов привітав мешканців Куп'янська з ювілеєм міста

Марафон ювілейних заходів до 365-річчя Куп'янська, що тривав упродовж цього тижня, завершився 12 вересня.

Очільник Харківської обласної ради Сергій Чернов розділив свято з куп'янчанами, передав вітання від лідера "Блоку Кернеса - Успішний Харків" Геннадія Кернеса та від присутніх на урочистостях членів куп'янської команди - В'ячеслава Чигрінова, Геннадія Ківшаря, Сергія Радькова.

"Цього року ми відзначаємо подвійне свято: 76-у річницю визволення України від фашистських загарбників і 365-річчя міста Куп'янська. Подвійне свято - подвійна радість.

Я бажаю здоров’я і сил учасникам бойових дій, яких сьогодні на Куп'янщині залишилося лише тридцять дев’ять. Ми повинні берегти цих людей і піклуватися про них. Нажаль, рано чи пізно наші діти й онуки читатимуть цю історію з книжок, а не дізнаватимуться з вуст людей, які захищали рідну землю, піднімали її з попелища, відбудовували.

Куп'янськ інколи називають третьою столицею України. Бо під час війни Уряд України спершу було евакуйовано в Харків, потім у Куп'янськ і далі. Ваше місто – третє за населенням у Харківській області і один з найкрупніших залізничних вузлів країни. Я переконався сьогодні, що Куп'янськ прагне розвиватися і бути успішним. Впевнений, ми зможемо це зробити, об'єднавши зусилля", - зауважив Сергій Чернов.