Очільник Харківської обласної ради Сергій Чернов розділив свято з куп'янчанами, передав вітання від лідера "Блоку Кернеса - Успішний Харків" Геннадія Кернеса та від присутніх на урочистостях членів куп'янської команди - В'ячеслава Чигрінова, Геннадія Ківшаря, Сергія Радькова.
"Цього року ми відзначаємо подвійне свято: 76-у річницю визволення України від фашистських загарбників і 365-річчя міста Куп'янська. Подвійне свято - подвійна радість.
Я бажаю здоров’я і сил учасникам бойових дій, яких сьогодні на Куп'янщині залишилося лише тридцять дев’ять. Ми повинні берегти цих людей і піклуватися про них. Нажаль, рано чи пізно наші діти й онуки читатимуть цю історію з книжок, а не дізнаватимуться з вуст людей, які захищали рідну землю, піднімали її з попелища, відбудовували.
Куп'янськ інколи називають третьою столицею України. Бо під час війни Уряд України спершу було евакуйовано в Харків, потім у Куп'янськ і далі. Ваше місто – третє за населенням у Харківській області і один з найкрупніших залізничних вузлів країни. Я переконався сьогодні, що Куп'янськ прагне розвиватися і бути успішним. Впевнений, ми зможемо це зробити, об'єднавши зусилля", - зауважив Сергій Чернов.
![](https://static.tildacdn.com/tild3537-6231-4062-b563-343434646538/WhatsApp_Image_2020-.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6161-6264-4364-a361-613462623835/WhatsApp_Image_2020-.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3930-3862-4766-a361-343365366465/WhatsApp_Image_2020-.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3439-6562-4733-a637-316531373534/WhatsApp_Image_2020-.jpeg)