![](https://static.tildacdn.com/tild6162-6137-4237-b965-323963316461/photo537286640398563.jpg)
Активісти закупили для мешканців сіл, які найбільше вразила вогняна стихія, продукти харчування, а також привезли предмети першої необхідності та будівельні матеріали. Допомога розрахована і на рятувальників, які невтомно борються із надзвичайною подією.
![](https://static.tildacdn.com/tild6664-6434-4933-a262-383239343834/photo537286640398563.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6462-3266-4832-a262-313262323632/photo537286640398563.jpg)
«Люди втратили житло і знаходяться в дуже складних умовах. Звичайно ж, ми не могли не відгукнутися. З ініціативи Геннадія Адольфовича Кернеса "Блок Кернеса – Успішний Харків" взяв на себе певні зобов'язання. Ми привезли продукти і постраждалим, і працівникам ДСНС, які героїчно борються з пожежами. В разі необхідності ми готові додатково поставити будівельні матеріали та медикаменти. Ми також провели переговори з представниками соціально відповідального бізнесу. Вони запевнили, що допоможуть людям. «Блок Кернеса – Успішний Харків» – політична сила, яка дійсно здатна допомагати людям, адже ми розуміємо, що робити в критичних ситуаціях. Ми неодноразово запобігали НС, а якщо вони вже траплялися – гідно вирішували ситуацію. Ми знаємо, як допомогти людям, щоб вони провели зиму в нормальних, комфортних умовах», - розповів перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.
![](https://static.tildacdn.com/tild3330-3863-4635-a434-366334623437/photo537286640398563.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3338-3465-4335-b964-363934323566/photo537286640398563.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3239-3834-4262-a536-366663626261/photo537286640398563.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3064-3232-4564-a538-633662666434/photo537286640398563.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3836-3238-4137-b935-653762663733/photo537286640398563.jpg)
Успішна Харківщина - небайдужий регіон!