НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Разом із можливостями, це також і велика відповідальність. Олександр Тертишний про незалежність і державність

Незалежність – природний стан будь-якого народу, який віками мріяв про свою державу. Це те, що має бути у людини і у держави апріорі. Це нормальний стан нормальної людини у нормальній країні. Якщо ми відчуваємо себе нацією, то повинні мати власну, незалежну державу.

Цьогоріч ми святкуємо 30 років Незалежності. Але ж у масштабах держави - це зовсім ще не вік, а лише мить. Протягом одного покоління успішної держави не побудуєш. Тим більше, коли ми до цього її не мали. Були спроби, була боротьба за державність, але не вдавалося. Омріяну незалежність ми здобули лише 30 років тому. Протягом цього часу ми тільки набуваємо досвіду державотворення. Разом з тим, це саме той вік, коли вже час не лише пишатися самим словом незалежність, а діяти задля розбудови держави.

Усім хочеться жити краще тут і зараз, проте швидких процесів не існує. В економіці див не буває, лише в казках. Тому незалежність – це можливості побудувати саме ту державу, той рівень життя, якого прагнуть українці, ми з вами. Разом з можливостями це також і велика відповідальність. Відповідальність за кожну дію і бездіяльність, адже саме від цього залежить, якою буде наша країна завтра і яким буде наше життя. І це надзвичайно важливо усвідомлювати.