НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Національний супротив: на Харківщині створена нова комунальна установа

У Харківській області з'явилася нова комунальна установа, яка стане центром координації та підтримки заходів, спрямованих на національний супротив. Відповідне рішення затвердили сьогодні, 23 грудня, депутати на сесії Харківської обласної ради. Як розповів голова фракції «Успішний Харків» Віталій Панов, проєкт щодо створення комунальної установи «Обласний центр підготовки населення до національного спротиву» розроблявся на виконання доручення прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля до листа Офісу Президента.

«З огляду на той факт, що воєнна ситуація затягується, створення такого Центру для нас актуальне. Громадянам України потрібно готуватися до того, що війна може бути тривалою, тому відповідна підготовка має йти», - зазначив Віталій Панов.

За його словами, у новому Центрі планують реалізувати комплекс заходів, які організовуються та здійснюються з метою сприяння обороні України шляхом максимально широкого залучення громадян до дій, спрямованих на забезпечення воєнної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності держави, стримування і відсіч агресії. Зокрема, це будуть виховні та просвітницькі проєкти, теоретичні й практичні заходи, спрямовані на набуття знань та вмінь, необхідних для захисту країни, виховання у населення поваги до державної мови та символів.

Віталій Панов додав, що наразі затверджується Статут даної комунальної установи.

Довідка. Комунальна установа «Обласний центр підготовки населення до національного спротиву» діятиме в селі Докучаєвське на Харківщині. Центр відкриють замість КП «Індустріальний парк «Рогань», а фінансувати його планують із обласного бюджету.