За словами секретаря міськради Ігоря Терехова, йдеться про присвоєння Геннадію Кернесу звання «Почесний громадянин міста Харкова».
«Наш обов'язок вшанувати пам'ять видатного мера Харкова. Згідно з положенням, ми не маємо права присвоювати звання Почесний громадянин посмертно, тому ми опрацюємо це питання юридично, обговоримо на депутатських комісіях, виконкомі та ухвалимо зважені рішення в сесійній залі», - зазначив Ігор Терехов.
Він розповів, що рішення, ухвалене депутатським корпусом, дозволить розпочати роботу з увічнення пам'яті Харківського міського голови. Крім присвоєння звання «Почесний громадянин міста Харкова», існують інші пропозиції щодо увічнення пам'яті Геннадія Кернеса, які надходять у вигляді петицій і звернень громадян.