НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Кирило Кернес: Головне мірило ефективності депутата – виконання наказів виборців

На сесії обласної ради планують внести зміни до комплексної програми розвитку місцевого самоврядування в регіоні.


Як пояснив голова фракції політичної партії «Блок Кернеса - Успішний Харків» в облраді Кирило Кернес, розглядатиметься питання виділення коштів на виконання доручень виборців депутатами обласної ради.

«Головним мірилом ефективної діяльності депутата є виконання наказів виборців. На жаль, депутати облради не мають у розпорядженні коштів, які можна було б спрямувати на поліпшення справ у громадах свого округу, тому субвенція сьогодні дуже необхідна», - зазначив голова фракції.

Планується, що загальний обсяг фінансування на 2021 рік складе 120 мільйонів гривень і буде пропорційно розподілений між 120 депутатами.

За словами Кирила Кернеса, ці кошти депутати зможуть направляти на роботи, пов'язані з питаннями життєдіяльності та благоустрою населених пунктів, поточний і капітальний ремонт об’єктів, придбання обладнання й інвентарю, заходи з енергоефективності та енергозбереження; соціальну допомогу, проведення культурно-масових чи спортивних заходів тощо.

Голова фракції зазначив, що доцільним також буде об’єднання зусиль і фінансів для втілення масштабних ініціатив у співпраці.