Володимир Котковський привітав харків'янок з прийдешнім святом та нагородив їх почесними грамотами за значний внесок у розвиток ветеранського руху.
«Сьогодні в цій залі присутні жінки з великої літери, жінки, які стали для нас прикладом героїзму, мужності та відваги. Ви на своїх ще не зміцнілих плечах винесли тягар війни, звершували трудові подвиги у післявоєнний час, відбудовували наше рідне місто, щоб народилися і виросли щасливими ваші діти, онуки та правнуки. Ми пишаємося вашим трудовими подвигам, ви для нас, прийдешніх поколінь, приклад мужності, відваги та працьовитості!» - зазначив Голова адміністрації Шевченківського району.
![](https://static.tildacdn.com/tild6230-3631-4565-b032-653936346431/7O6A5700.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3865-6237-4434-b564-353164303733/7O6A5702.jpg)