НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Спортивний ранок біля джерельної води. В Манжосовому Яру провели масову зарядку

Активісти молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків» спільно з представниками штабу політсили в Київському районі міста провели спортивну акцію в Манжосовому Яру.


Мешканці Північної Салтівки охоче долучилися до ранкової зарядки під керівництвом Михайла Грекова – бронзового призера чемпіонату світу, чемпіона України та двократного чемпіона Харкова з воркауту.


На зарядку разом з батьками прийшли близько 40 вихованців місцевої спортивної школи.
Діти розповіли, що сумують за активними тренуваннями, які тривалий час обмежували через карантин, тому вранішня гімнастика на свіжому повітрі стала для них справжнім святом.


Оскільки охочих потренуватися було доволі багато (не менше 60 осіб), зарядку провели у два етапи. Спочатку показали «клас» юні спортсмени, а потім приєдналися й дорослі. Під ритмічну музику вони залюбки виконували спортивні вправи від чемпіона.


Спортивна акція подарувала масу позитивних вражень усім учасникам.

«Ми раді, що харків’яни беруть активну участь у наших спортивних заходах. Це вже не перша масова зарядка просто неба. Надалі плануємо зробити такі зустрічі традиційними та проводити їх в різних районах Харкова. Ми хочемо донести до людей просту річ: спорт – для всіх! Почати тренування ніколи не пізно, бо фізична активність дарує бадьорість, сили й енергію», - відзначив один з організаторів акції, активіст молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Павло Столбовий.Успішний Харків - спортивне місто!